Про компанію

Більше 30 років наша компанія займається постачаннями устаткування, матеріалів і технологій для будівництва, і ремонту трубопроводів, супутньої інфраструктури, а також робить послуги в області забезпечення устаткуванням підприємств машинобудівного комплексу.

Сьогодні компанія та інтернет магазин зварювального обладнання, штаб-квартира яких розташована в Роквилле (Меріленд, США), має представництва, філії і дочірні компанії в Росії, Великобританії, Туркменістані, Україні, Узбекистані і Казахстані.

У сферу діяльності компанії входять інженерно-консультаційні послуги, продаж, оренда і/або лізинг устаткування, субпідрядні роботи. Робота нашого підприємства пов'язана зі зварюванням металоконструкцій, обичайок, балок тощо. Обладнання промислового призначення має високий ступінь захисту, надійності, високі вихідні зварювальні характеристики. Наше устаткування має також високий коефіцієнт потужності, як наслідок – низьке споживання електроенергії. Крім того ми займаємося ремонтом зварювального обладнання.

Приступаючи до роботи над кожним новим завданням, ми прагнемо спільно з нашими замовниками провести максимально повну інженерно-технічну і комерційну експертизу проекту або запиту з урахуванням перспектив, що намічаються клієнтом, специфіки і термінів виконання робіт і тенденцій розвитку індустрії. Максимальне задоволення побажань замовників було і залишається визначальним чинником нашої діяльності.

Важливо і те, що наша компанія здійснює не лише гарантійне, але і післягарантійне обслуговування поставленого устаткування. Виконує комплекс пуско-налагоджувальних робіт і у разі потреби направляє фахівців на об'єкт замовника.

Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного замовника, і переймаємо на себе відповідальність за кінцевий продукт.

Одним із основних напрямків нашої діяльності нашої компанії є продаж зварювального обладнання, а саме:

  • - устаткування і матеріали для автоматичного зварювання
  • - устаткування і матеріали для напівавтоматичного зварювання
  • - устаткування і матеріали для ручного зварювання

Гарантії:

Всі нові моделі, представлені у каталозі нашого інтернет-магазину забезпечуються 3-річною гарантією.

Будемо раді Вас бачити в нашому інтернет-магазині.

Приємних покупок!!!

 
 

Статті компанії

Прийшов час зробити вибір зварювального апарату

08 жовтня 2015 в 14:34
 

Зварювання - це дуже широка галузь, в якій устаткування вирішує майбутній успіх роботи. Професія зварника має велику кількість загроз, тому апарати потрібно вибирати уважно і правильно. На ринку доступно багато обладнання…

 
 
 

Новини компанії

Оновлення лінії обладнання для ручного дугового зварювання
08 жовтня 2015 в 10:47

Наша компанія розуміє, наскільки кожен великий і малий проект із застосуванням зварювання залежить від інженерних знань виробника обладнання. Саме тому ми оновили лінію для ручного дугового зварювання Invertec V160TP, V205TP…

 

Про компанію

Більше 30 років наша компанія займається постачаннями устаткування, матеріалів і технологій для будівництва, і ремонту трубопроводів, супутньої інфраструктури, а також робить послуги в області забезпечення устаткуванням підприємств машинобудівного комплексу. Сьогодні компанія та інтернет магазин зварювального…
 
 

Контактна особа

Контакти

Продаж зварювального обладнання
(основний офіс)

Юридична/поштова адреса: 65031, м. Одеса, вул. Грушевського, 39е, оф. 25
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create