Інверторний апарат Invertec 135S

Інверторний апарат Invertec 135S
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 07114314
 

Характеристики

Напруга мережі:   230В/1Ф/50-60Гц +/-15%
Номінальний запобіжник:   16 A
Вага:   4.6 кг
Габаритні розміри ВxШxД:   244x148x365 мм
Клас захисту / Клас ізоляції:   IP23 / F
Стандарти:   EN 60974-1; ROHS
Номінальна споживана потужність:   3.5 кВт / 25% ПВ; 2.0 кВт / 100% ПВ
Зварювальний струм / Напруга / ПВ (40°C):   120 A / 50% / 20 °С; 120 A / 25% / 40 °C
Напруга Х.Х.:   45 В DC
Діапазон регулювання зварювального струму:   10-120 A

Опис Інверторний апарат Invertec 135S

Invertec 135S - джерело інверторного типу, призначене для електродугового зварювання штучними електродами. Джерело має крутопадаючу вольтамперну характеристику і дозволяє вести зварювання на постійному струмі.

Інверторні апарати серії Invertec від Lincoln Electric спроектовані для надійної роботи. Ці моделі для ручного дугового зварювання підходять для різних застосувань і умов експлуатації, максимально відповідають усім вимогам замовника.

Всі моделі цієї лінійки відрізняються поліпшеними властивостями зварювальної дуги, а також мають міцну і надійну конструкцію. Кожна модель оснащена унікальними опціями і режимами, які повністю відповідають потребам зварника.

Найчастіше зварювання здійснюється не в найсприятливіших умовах, тому розробники Lincoln Electric приділили особливу увагу міцності конструкції. Міцність і надійність конструкції даного модельного ряду забезпечують спеціальні гумові куточки, металевий корпус і кнопки регулювання, керовані натиском. Міцні та надійні з одного боку, а також легкі і портативні з іншого, апарати Invertec 135S легко переміщати при будь-яких умовах експлуатації. Для легкого підпалювання і плавного горіння дуги одного зварювального струму і напруги мало.

Апарати серії Invertec оснащені функцією Power Surplus - "Додаткова потужність дуги". Ця функція дає можливість джерелу постійно стежити за зварювальної дугою і автоматично регулювати вихідну потужність, стабілізуючи дугу в широкому діапазоні змін її довжини в момент запалювання і в процесі зварювання. Ця функція вигідно відрізняє інвертори виробництва Lincoln Electric від інверторів інших виробників. 

Invertec 135S в порівнянні із середнім значенням апаратів інших виробників:

Функція Anti-Stick включена в стандартну комплектацію! При підпалюванні електрода чирканням, кінчик електрода може прилипнути до зварюваних деталей. Функція ANTI-STICK дозволяє визначити залипання електрода і автоматично знизити зварювальний струм до мінімуму для запобігання перегріву електродотримача і зварювальних кабелів і легшого відриву заліпшіе електрода.

 

 

Купити ручне дугове зварювання Ви можете звернувшись до менеджера-консультанта за контактним номером або заповнивши онлайн-форму замовлення.

 
 

Статті компанії

Прийшов час зробити вибір зварювального апарату

08 жовтня 2015 в 14:34
 

Зварювання - це дуже широка галузь, в якій устаткування вирішує майбутній успіх роботи. Професія зварника має велику кількість загроз, тому апарати потрібно вибирати уважно і правильно. На ринку доступно багато обладнання…

 
 
 

Новини компанії

Оновлення лінії обладнання для ручного дугового зварювання
08 жовтня 2015 в 10:47

Наша компанія розуміє, наскільки кожен великий і малий проект із застосуванням зварювання залежить від інженерних знань виробника обладнання. Саме тому ми оновили лінію для ручного дугового зварювання Invertec V160TP, V205TP…

 

Про компанію

Більше 30 років наша компанія займається постачаннями устаткування, матеріалів і технологій для будівництва, і ремонту трубопроводів, супутньої інфраструктури, а також робить послуги в області забезпечення устаткуванням підприємств машинобудівного комплексу. Сьогодні компанія та інтернет магазин зварювального…
 
 

Контактна особа

Контакти

Продаж зварювального обладнання
(основний офіс)

Юридична/поштова адреса: 65031, м. Одеса, вул. Грушевського, 39е, оф. 25
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create